Pasza bez GMO

Pasze bez GMO powstały z myślą o hodowcach i rolnikach, którzy zdecydowali się na bezpieczniejsze karmienie zwierząt. Wzrost świadomości żywieniowej sprawia, że konsumenci częściej poszukują bardziej naturalnych produktów rolnych. Dlatego też coraz więcej gospodarstw decyduje się zrezygnować z pasz zawierających GMO. Coraz częściej można usłyszeć także o tym, że karmienie zwierząt hodowlanych paszą GMO może mieć niekorzystny wpływ na ich ogólną kondycję, płodność oraz nasze zdrowie.

Dlaczego pasze niemodyfikowane genetycznie od TSH? Mamy kilkudziesięcioletnie doświadczenie! W fabryce nigdy nie było produktów z GMO!

Pasze niemodyfikowane genetycznie, które znajdują się w naszej ofercie charakteryzują się najwyższą jakością, doskonałym zbilansowaniem oraz zawartością niezbędnych witamin i minerałów. Proponujemy Państwu zarówno pełnoporcjowe mieszanki paszowe, które dedykowane są do produkcji ekologicznej (certyfikowanej) jak i BIO mieszanki paszowe uzupełniające.

Nasze produkty są łatwo przyswajalne dla zwierząt i ptaków. Zadbaliśmy także o ich smakowitość. Mieszanki paszowe TSH wspierają naturalną odporność zwierząt i ptaków gospodarskich oraz wpływają korzystnie na ich zdrowie. Wszystkie komponenty poszczególnych pasz są tak dobrane, by jak najlepiej odpowiadały indywidualnym potrzebom żywieniowym zwierząt i drobiu hodowlanego.

Wyświetlanie 19 produktów