O TSH

eu organic
BE-BIO-02 Rolnictwo UE
demeter
BE-BIO-02 Rolnictwo UE

Członek Wspierający DEMETER Polska
Certyfikat

logo-black

Misja

Jako, że firma TSH jest odzwierciedleniem ludzi, którzy ją tworzą, tak też prezentację należy zacząć od właściciela – Tomasza, który zainspirowany zdrowiem – nadał firmie bardzo konkretny charakter. Zdrowie, z nieodzowną dozą etyki i uczciwości tworzą główną ideę, jaka towarzyszy wszystkim działaniom TSH od ponad 25 lat. To ono stało się inspiracją do poszukiwań, badań, podróży, spotkań z ludźmi i podejmowania wciąż nowych wyzwań. Początek lat 90tych wiąże się z wiesiołkiem, aronią, kosmetykami ekologicznymi własnej marki i aparatami do masażu, to także ciągłe pogłębianie wiedzy, kongresy, konferencje i podróże. Właśnie wtedy zrodziła się potrzeba stworzenia TSH, które powstało 01-03-1993, odzwierciedlając najgłębsze pro ekologiczne dążenia właściciela firmy. Niedostatek polskich produktów spożywczych w 100% BIO był bezpośrednim bodźcem do zrozumienia ogromu potrzeb rynku ekologicznego. TSH pragnie, by wszyscy Polacy mieli szansę wzbogacić swoje menu o nowe jak i tradycyjne, ale w pełni zdrowe i ‘naturalnie smaczne’ produkty spożywcze. A takie pochodzą wyłącznie z gospodarstw ekologicznych i biodynamicznych. Po to, by móc zjeść zdrowe jajo niezbędne są szczęśliwe BIO kury. Podobnie – o ile poszukujemy zdrowego i smacznego mięsa – musimy sięgnąć po te wyprodukowane w gospodarstwach ekologicznych. Jednym z najważniejszych fundamentów do realizacji ekologii, jest żywienie zwierząt najlepszej jakości paszami do ekologicznej produkcji. Naszą misją jest umożliwienie polskim rolnikom korzystania z takich właśnie pasz i stworzenie możliwości produkowania rodzimych, polskich pasz do ekologicznej produkcji, pozwalających rolnikom na zaserwowanie Państwu najwyższej jakości pysznych jajek, smacznego mięsa i jego przetworów, przy jednoczesnym godnym utrzymaniu swoich rodzin.

logo-black

Pasze

Od 2011 roku sprzedajemy na rynku polskim pasze do ekologicznej produkcji. Od początku naszej działalności wdrażamy projekt POLSKA PASZA EKOLOGICZNA. Żmudne przekuwanie idei w praktykę jest możliwe dzięki współpracy z NV MOLENS DEDOBBELEER . Ten największy w Belgii producent pasz jest fundamentalnym partnerem projektu Polskie Pasze Ekologiczne. Możność komponowania i produkowania bardzo wyjątkowych pasz uzupełniających (koncentratów) na indywidualne potrzeby każdego polskiego rolnika jest ogromną szansą polskiego rolnictwa ekologicznego. Powstało tak już wiele dziesiątek unikalnych koncentratów. Dodając od 20 do 80% własnych BIO plonów – wielu rolników z całej Polski stało się posiadaczami unikalnej BIO paszy. Jest to najtańszy sposób na produkcję Polskiej Paszy Ekologicznej. Codziennie otrzymujemy od Państwa zapytania o możliwość wyprodukowania paszy z własnych plonów. Odpowiedź jest prosta – tak, każdy może karmić swoje zwierzęta skomponowaną na własne potrzeby i unikalną paszą ekologiczną najlepszej jakości. Czynnie wspieramy liczne EKO organizacje, między innymi Eko-Łan i VELT, które są dla nas wyjątkową inspiracją do dalszych działań.

logo-black

Sklep on-line

Naszym życzeniem jest, by Państwa zwierzęta cieszyły się w pełni zdrowiem i doskonałą kondycją, przynosząc jednocześnie Państwu oczekiwane rezultaty hodowlane i produkcyjne. Standardem jest dla nas myślenie o paszy jak o karmie dla naszych własnych zwierząt – oprócz wiedzy naukowej dodajemy więc do niej nasze serce. Komponenty do produkcji wszystkich rodzajów pasz są dobierane z największą precyzją w konsultacji ze specjalistami – inżynierami, weterynarzami i technologami. Proponujemy Państwu pasze dla wszystkich zwierząt i ptaków gospodarskich w każdej fazie ich życia. Dobór najwyższej jakości surowców do produkcji pasz wraz z tradycyjną technologią – ma zapewnić Państwa zwierzętom właściwy rozwój. Pozostajemy do Państwa dyspozycji w każdej fazie procesu hodowli – standardowo doradzamy w kwestiach związanych z wyborem, zakupem i skarmianiem Państwa własnych komponentów paszowych. Dzięki temu zapewniamy kompleksową pomoc rolnikom ekologicznym. Z przyjemnością przygotowujemy i prowadzimy służąc radą rolnikom chcącym przestawić się na ekologiczny chów zwierząt. Tak Molens Dedobbeleer jak i my nie przechowujemy paszy w magazynach. Produkcja jest robiona zawsze na bieżąco, na zamówienie, co skutkuje tym, że pasza jest bardzo świeża z optymalnie długim terminem przydatności. Stąd tylko niektóre pasze, te najpopularniejsze udostępniamy do zakupu w workach po 25 kg. Znajdziecie je Państwo w zakładce „sklep on-line”. Wszystkie produkty sprzedajemy przede wszystkim w ilościach paletowych i cało pojazdowych. Ich charakterystyka znajduje się w zakładce „pasza” a cena jest ustalana wówczas indywidualnie.