„Dni Siewu” 2022 już w sprzedaży na biopasza.pl

„Dni Siewu” 2022 już w sprzedaży na biopasza.pl

Kalendarz „Dni Siewu” 2022 to praktyczny poradnik biodynamiczno-ekologiczny na każdy dzień.

Rocznik ten powstał z myślą o każdym pasjonacie działki, rolnictwa, ogrodnictwa oraz ekologii z dowolnym poziomem doświadczenia. Pożyteczne informacje znajdą tutaj zarówno fachowcy jak i początkujący. Poradnik informuje nas o najlepszych terminach siewu, zbioru i pielęgnacji roślin.

„Dni Siewu” powstały dzięki ponad 60-letniemu doświadczeniu Marii Thun, która zafascynowana oddziaływaniem Słońca, Księżyca i planet na Ziemię, zebrała najważniejsze informacje i zaczęła je praktycznie stosować. Po śmierci Autorki i jej syna Matthiasa coroczne wydanie opracowują wnuczęta Marii: Titia Maria i Friedrich K. W. Thun. Książka co roku tłumaczona jest  na co najmniej 27 języków i uznana jest na całym świecie za źródłowy kalendarz biodynamiczny.

Od 39. lat ten najstarszy poradnik biodynamiczno-ekologiczny oferowany jest w wydaniu polskojęzycznym. W przeciwieństwie do innych, bazujących na osiagnięciach naukowych Marii Thun 'kalendarzach’, kupując ten rocznik wspomagają Państwo ciągle trwające prace badawcze w celu ustalenia wszystkich istotnych aspektów w biodynamice. Wydawnictwo Otylia posiadając do tego kalendarza biodynamicznego wszelkie prawa autorskie  dokonuje wszystkich wymaganych opłat licencyjnych.

Po te jedyne, źródłowe kalendarze biodynamiczne „Dni Siewu” 2022 serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego na biopasza.pl

Wydawnictwo Otylia

/ Aktualności

Komentarze

Komentowanie zamknięte.