Novogen-wybór najlepszych hodowców.

Novogen-wybór najlepszych hodowców.

Już setki hodowców ekologicznych potwierdza, że zakup młodych kurek rasy Novogen, to ich najlepsza inwestycja. „Kury idealne” – tak o nich mówią Ci, którzy z radością obserwują łatwą socjalizację Novogena, ich inteligencję oraz wzorcowy rozwój. „Od pierwszego dnia kurki wchodzą na grzędy, są spokojne i bardzo przyjazne” – tak o nowych mieszkańcach swoich kurników mówi nasz Klient, który stał się posiadaczem kurek tej rasy w maju b.r. Swoich zachwytów nie kryją też hodowcy zagraniczni. Oto, co na ich temat mówi nasza Klientka:

„Na początku ubiegłego miesiąca wzięliśmy za pośrednictwem TSH brązowego Novogena. Już pierwszej nocy po przywiezieniu 100% siedziało na grzędach. Miały nieco zróżnicowaną wagę, ale widzimy, że po 4tyg ładnie się wyrównały. Są bardzo spokojne, można je głaskać do woli, chętnie przebywają z człowiekiem. Są teraz w 21 tygodniu i znoszą już od kilku dni bardzo duże S-ki; na tą chwilę w ok 40%. Jaja są przepięknej, zróżnicowanej „brązowej” barwy. 100% zniesionych jaj jest w gniazdach. Mają piękne upierzenie i zaczynają mieć coraz ładniejsze grzebyki i kolczyki; cieszą oczy. Od samego początku otrzymałam pełną dokumentację i fakturę na te kurki.Pozdrawiam Helena”.

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę na zakup Novogena. W sprawie szczegółów – prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

/ Uncategorized

Komentarze

Brak komentarzy.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *